Tapetowanie nie należy do najłatwiejszych czynności remontowych. Wymaga doświadczenia i wypracowania specjalnej techniki, dzięki której nie powstają nieestetyczne przerwy między kolejnymi paskami na ścianie. Na szczęście nasi specjaliści kładą tapety bez większych problemów, dzięki czemu powierzchnia ściany prezentuje się wspaniale.

Nie masz doświadczenia ani głowy do układania tapet, a zależy ci na remoncie?

Fantastycznie, akurat zwolnił się jeden z bliższych terminów - jesteśmy do dyspozycji!

Tapetowanie ścian i sufitów – kiedy jest to dobra opcja wykończenia wnętrza?

Jest to świetna opcja, jeśli stan techniczny naszych ścian jest bardzo dobry, ale nie idealny. Tapety (szczególnie te wzorzyste i fakturowe) wybaczają wiele niedoskonałości, więc jeśli nie mamy ochoty na kompleksowy remont ścian, będą strzałem w dziesiątkę! Oczywiście jest to również rewelacyjną opcją dla tych osób, którym zwyczajnie podoba się tapetowe wykończenie!

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że zakup dobrej jakości tapet jest sporą inwestycją. Jeśli więc zwracamy uwagę na koszty, nie ma znaczenia, czy przeprowadzimy remont ścian i je pomalujemy, czy też przykleimy tapety na nieidealną powierzchnię. Nie jest to niskobudżetowe wykończenie i należy o tym pamiętać! – mówi ekspert z remonty3m.pl

Materiały, jakie wykorzystujemy w trakcie tapetowania ścian i sufitów

Oczywiście pracujemy na tapetach wybranych przez Ciebie. Jeśli masz problem z wyborem, możemy jedynie zasugerować, na których produktach pracuje nam się najlepiej. Ostateczna decyzja należy jednak w stu procentach do Ciebie!

Doświadczony tapeciarz, czyli właściwie jaki?

Nasi eksperci są cierpliwi, drobiazgowi i mają bardzo duże doświadczenie w tapetowaniu. To sprawia, że z czystym sumieniem możesz nam zaufać i powierzyć tapetowanie swojego mieszkania.

Tanie układanie tapety na ścianach i suficie w Trójmieście – cennik

Nie mamy z góry ustalonego cennika, gdyż wiemy, że każdy remont jest inny. My zaś staramy się być elastyczni, więc indywidualnie wyceniamy każdy projekt. Jeśli rozważasz zlecenie nam remontu – zadzwoń! Wykonamy dla Ciebie szybką i darmową wycenę, dzięki czemu będziesz wiedział, na co się przygotować.

Nasza oferta usług remontowych oprócz tapetowania wnętrz

Oprócz tapetowania oferujemy mnóstwo innych prac remontowych, takich jak: malowanie ścian i sufitów, montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, układanie płytek, stawianie ścian kartonowo-gipsowych, tynkowanie i wiele innych.

Powiązane usługi