Wymiana i montaż instalacji elektrycznych to jedne z usług, które oferujemy. Przez ostatnie lata wykonaliśmy niezliczoną ilość nowoczesnych instalacji elektrycznych, a także ich konserwacji oraz drobnych przeróbek. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, ale także małych i dużych firm. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a do wszystkich usług podchodzimy rzetelnie i z największą starannością. Wszystkimi pracami związanymi z instalacją elektryczną zajmuje się nasz wykwalifikowany elektryk.

Twoja instalacja elektryczna wymaga wymiany bądź remontu?

Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się jej konserwacją!

Co składa się na nasze usługi elektryczne?

Na wymianę i montaż instalacji elektrycznej składa się wiele drobnych prac, które należy przeprowadzić we właściwej kolejności. Jeśli mamy do czynienia z wymianą instalacji, to rozpoczynamy od zlokalizowania sieci przewodów elektrycznych. Następnym krokiem jest ich wymiana, a także wybranie nowych, wygodniejszych punktów elektrycznych oraz wymiana bezpieczników, rozdzielnicy i reszty starej instalacji. Na montaż może się również złożyć podłączenie nowych urządzeń, takich jak kuchenka elektryczna i zmywarka. Nad wszystkim czuwa wykwalifikowany elektryk.

Instalacje elektryczne i zakres prac, jaki wykonuje elektryk

Usługi elektryczne to o wiele więcej niż sama zmiana punktów elektrycznych i montaż oświetlenia w domu. Rolą fachowca jest jeszcze wykonanie odpowiednich pomiarów elektrycznych, które pozwolą bezpiecznie korzystać z nowej instalacji. Zakres prac elektryka to między innymi:

 • podłączanie urządzeń elektrycznych, na przykład kuchenki elektrycznej;
 • przenoszenie licznika energii;
 • przenoszenie punktów elektrycznych;
 • wymiana i montaż bezpieczników;
 • montaż i wymiana rozdzielnic;
 • montaż oświetlenia;
 • montaż włączników;
 • montaż gniazdek;
 • montaż domofonów;
 • montaż punktów oświetleniowych;
 • montaż gniazd siłowych.

Naprawa instalacji elektrycznej i pomiary elektryczne

Wieloletnie instalacje elektryczne czasami ulegają awariom. W takiej sytuacji warto umówić się ze specjalistami, którzy przyjadą na miejsce i dokonają dokładnych pomiarów. Dzięki temu lokalizacja uszkodzenia będzie o wiele szybsza. Nasi elektrycy mają doświadczenie w tego typu naprawach i z łatwością lokalizują różne awarie instalacji elektrycznej.

Konserwacja instalacji elektrycznych

Nawet pozornie sprawna sieć może z czasem przestać działać. Aby tego uniknąć, polecamy usługi konserwacji instalacji elektrycznej. Polegają one na ocenie stanu instalacji i zasugerowaniu ewentualnej wymiany zużytych części.

Podłączanie płyty indukcyjnej

Wymiana klasycznej kuchenki na płytę indukcyjną może nieść ze sobą spore ryzyko w postaci przeciążenia sieci elektrycznej. Aby uniknąć tego zjawiska, należy sprawdzić przepustowość sieci, a w razie potrzeb zmodyfikować instalację elektryczną.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Podłączenie kuchenki elektrycznej wykonuje doświadczony elektryk, dzięki czemu nie ma ryzyka, że coś zostanie przeoczone lub nieprawidłowo podłączone – mówi ekspert z remonty3m.pl

Wymiana instalacji elektrycznej 

Wymianę instalacji elektrycznej i wszelkie usługi z zakresu instalatorstwa elektrycznego wykonuje się najczęściej w starych mieszkaniach, które lata świetności mają już dawno za sobą. Dzięki odświeżeniu instalacji elektrycznej poprawia się wydajność sieci, co umożliwia podłączenie nowoczesnego sprzętu RTV i AGD. Nasi fachowcy z łatwością poradzą sobie z tego typu zadaniami, a przed rozpoczęciem prac dokonają wszelkich potrzebnych pomiarów.

Dlaczego warto powierzyć nam wymianę i montaż instalacji elektrycznej?

Mamy wieloletnie doświadczenie i liczne grono zadowolonych klientów, co skutecznie umocniło naszą pozycję na rynku. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie oraz z pełną dokładnością i precyzją, co ułatwia oszacowanie kosztów remontu. Ponadto każdą usługę poprzedzamy szczegółowym wywiadem, dzięki czemu możemy sobie pozwolić na indywidualne podejście do klientów.

Gdzie świadczymy swoje usługi z zakresu wymiany i montażu instalacji elektrycznej?

Swoje usługi z zakresu wymiany i montażu instalacji elektrycznej świadczymy na terenie Sopotu, Gdyni i Gdańska, a także w pobliskich mniejszych miejscowościach. Bez problemu dojedziemy do klienta na pomiary wstępne, a także przewieziemy potrzebny sprzęt i akcesoria.

Usługi elektryczne – opinie naszych klientów z Trójmiasta

Największą nagrodą za pracę jest dla nas uśmiech klienta i okazane zaufanie. Nic nie daje takiej motywacji do pracy, jak świadomość, że jest się polecanym fachowcem. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie rekomendacje, które dają nam siłę do rzetelnej i dokładnej pracy.

Koszty montażu i wymiany instalacji elektrycznej w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Koszt usług elektrycznych uzależniony jest od wielkości budynku, a także ilości koniecznych działań. Każdy przypadek wyceniamy indywidualnie, gdyż rzadko zdarza się, aby nakład pracy był taki sam. Ponadto każdy klient ma inny pomysł na lokalizację i ilość punktów elektrycznych.

Jakie inne usługi instalacyjne świadczymy?

Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną, która wykonuje kompleksowe usługi, mające na celu przygotowanie domu, mieszkania czy biura do wymagań klienta. Oferujemy jeszcze: montaż instalacji gazowej, montaż i wymianę okien, montaż drzwi wewnętrznych i drzwi zewnętrznych, układanie paneli podłogowych, malowanie, tapetowanie, tynkowanie, układanie płytek itd.

Powiązane usługi