Jeśli planujesz tanio i bezproblemowo odświeżyć wnętrze swojego mieszkania, doskonale trafiłeś. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi remontowe, które przeprowadza na najwyższym poziomie. Jeśli zależy Ci na profesjonalizmie w rozsądnej cenie, dobrze, że trafiłeś na naszą stronę!

Na czym polega profesjonalnie przeprowadzony remont?

Wierzymy, że dobrze zorganizowany remont to taki, którym zupełnie nie musisz się martwić. Ty zlecasz nam zakres prac do wykonania, a my dokładnie i sumiennie realizujemy Twoje plany i wdrażamy je w życie.

Co obejmuje nasza usługa remontu i wykończenia wnętrz?

Możemy poszczycić się szerokim wachlarzem usług, dzięki czemu z powodzeniem wykonujemy wszystkie prace od stanu surowego zamkniętego do wykończenia pod klucz. Zajmujemy się montażem instalacji wodnych i kanalizacyjnych, grzewczych, gazowych, elektrycznych, a także stolarką drzwiową i okienną. Układamy podłogi, malujemy ściany oraz sufity, wykańczamy łazienki. Robimy wszystko, byś po wprowadzeniu mógł zająć się od razu aranżacją wnętrz i urządzaniem się w nowym domu.

Chcesz szybko i bezproblemowo odświeżyć wnętrze?

Nic prostszego - zleć nam remont w Trójmieście, a my zajmiemy się resztą!

Remonty i wykończenia domów

Remonty i wykończenia domów są przeważnie najbardziej wymagające i czasochłonne, na szczęście nie boimy się wyzwań. Co więcej, mamy spore doświadczenie w tego typu realizacjach, dzięki czemu możesz być pewny jakości wykończenia.

Wykończenia mieszkań i domów pod klucz Trójmiasto
Montaż i wymiana drzwi zewnętrznych Gdańsk Gdynia Sopot

Remonty i wykończenia mieszkań

Przeprowadzamy je szybko i bezproblemowo, dzięki czemu możesz wprowadzać się po niedługim czasie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, więc możesz być pewien, że zrealizujemy każdy projekt remontu i wykończenia mieszkania bez większych komplikacji. 

Remonty i wykończenia łazienek

Łazienka jest z pewnością najtrudniejszym do wykończenia pomieszczeniem, więc nie warto remontować jej na własną rękę. Kafelkowanie, malowanie, biały montaż… Jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnego kłopotu, chętnie Ci pomożemy i zajmiemy się łazienką za Ciebie! 

Wykończenia mieszkań i domów pod klucz Trójmiasto
Montaż i wymiana drzwi zewnętrznych Gdańsk Gdynia Sopot

Remonty i wykończenia biur

Podstawą profesjonalnego biura jest czyste i starannie wykończone wnętrze. Pozytywnie wpływa ono na pracowników, stanowi też reprezentacyjną funkcję w stosunku do klientów. Jednymi z najczęściej wykonywanych przez nas prac w pomieszczeniach biurowych jest układanie paneli podłogowych, a także stawianie ścian kartonowo-gipsowych, w celu wydzielenia przestrzeni na pokoje dla pracowników. 

Wykończenia pod klucz

Oczywiście powierzone nam obiekty wykańczamy pod klucz, co oznacza, że możesz od razu się wprowadzać i cieszyć odnowioną przestrzenią.

Wykończenia mieszkań i domów pod klucz Trójmiasto
Montaż i wymiana drzwi zewnętrznych Gdańsk Gdynia Sopot

Kompleksowe remonty i wykończenia

Jeśli zaufasz naszej firmie i zdecydujesz się na zlecenie nam projektu, możesz być pewien, że kompleksowo wyremontujemy i wykończymy wnętrze, dzięki czemu nie będziesz musiał zatrudniać innych podwykonawców!

Jakie pomieszczenia remontujemy i wykańczamy?

Każde pomieszczenie wymaga profesjonalnego wykończenia. Nieważne, czy jest to pokój w świeżo oddanym budynku, czy też pomieszczenie używane przez nas na co dzień i wymagające remontu. Staranne i profesjonalnie zrobione wykończenie zaoszczędzi nam kosztów w przyszłości, gdyż nie będziemy zmuszeni do wprowadzania poprawek.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Usługi wykończeniowe wykonywane przez profesjonalistów, mają z reguły dwa razy większą żywotność, niż te same prace wykonane przez niedoświadczone osoby. Warto więc powierzyć remont fachowcom, gdyż dzięki temu jesteśmy pewni, że nie będziemy musieli inwestować w kosztowne poprawki – mówi ekspert z remonty3m.pl

Dlaczego warto powierzyć nam wykańczanie wnętrz?

  • Zaoszczędzimy Ci zbędnego zachodu i remontowej bieganiny – przedstawisz nam swoją wizję, a my zrealizujemy ją od A do Z.
  • Prace zostaną wykonane w profesjonalny sposób, więc wykończenie posłuży na lata i nie będzie generowało kosztów związanych z poprawkami.
  • Kompleksowa usługa wykańczania wnętrz zostanie wykonana w przystępnej i korzystnej cenie.

Gdzie świadczymy usługi wykańczania wnętrz?

Działamy prężnie na terenie całego Trójmiasta, a więc w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, a także okolicach. Nasze usługi obejmują remonty i wykończenia domów, mieszkań, a także powierzchni biurowych. Pracujemy przez cały rok, więc niezależnie kiedy wpadnie Ci do głowy pomysł na remont, możesz się z nami skontaktować.

Remonty wnętrz – opinie naszych klientów z Trójmiasta

Nasz profesjonalizm i poważne podejście do każdego projektu sprawia, że polecają nas dziesiątki zadowolonych klientów. Bardzo często zdarza się, że przeprowadzany u kogoś remont, a następnie zostajemy zatrudnieni do prac wykończeniowych w mieszkaniach ich rodziny czy przyjaciół. Zaufanie to dla nas najlepsza rekomendacja.

Tanie remonty w Sopocie, Gdańsku i Gdyni – cennik

Cena ustalana jest indywidualnie z każdym klientem i dostosowywana do realiów prac, które mają zostać wykonane. Jesteśmy dość elastyczny, jeśli chodzi o wynagrodzenie, więc zawsze istnieje możliwość negocjacji. Zależny nam na tym, żeby klienci byli zadowoleni nie tylko z wykonywanych przez nas usług, ale także z przystępnej ceny.

Jakie inne usługi wykonujemy, oprócz wykończenia wnętrz?

Pozostałe usługi, jakie oferujemy to: gruntowanie, gładzie gipsowe i szpachlowe, tynkowanie, malowanie lub tapetowanie ścian i sufitów, biały montaż, układanie płytek i parkietów, a także cyklinowanie.