Biały montaż – wszystkim przynajmniej raz w życiu obiło się o uszy to określenie, jednak nie każdy wie, co ono konkretnie oznacza. Montaż biały jest określeniem montażu poszczególnych części armatury łazienkowej i wyposażenia kuchni. Wiąże się ściśle z mocowaniem tych sprzętów, które ułatwiają nam wygodne korzystanie z łazienki i kuchni. Nasza firma w swojej ofercie ma również montaż biały. Możemy przyjechać do Ciebie i zająć się zamocowaniem toalety, wanny czy też wszelkiego rodzaju baterii.

Planujesz kompleksowy remont łazienki, ale nie możesz znaleźć odpowiednich fachowców?

Świetnie się składa! Akurat mamy wolny termin

Biały montaż – jak przebiega krok po kroku?

Jeśli mamy do czynienia z kompleksowym remontem łazienki, całość należy zacząć od położenia nowej instalacji wodno-kanalizacyjnej. To szczególnie ważny krok, gdyż jeśli nie wykonamy go należycie poprawnie, stworzy mnóstwo problemów w przyszłości w postaci nieprzewidzianych wycieków. Następnie należy położyć kafelki ścienne i podłogowe. To niełatwe zadanie, gdyż wymaga wiele doświadczenia i precyzji, a także specjalistycznego sprzętu. Fugowanie jest jednym z ostatnich etapów wykończeniowych. Nie warto oszczędzać na tym materiale, ponieważ zapewnia izolację ścian przed wilgocią. 

Kiedy prace te są już wykonane, można przechodzić do montażu białego. Wymaga on wywiercenia precyzyjnych otworów pod poszczególne sprzęty: toaletę, umywalkę i kabinę prysznicową. Do robienia otworów w kafelkach niezbędne są diamentowe wiertła. W przeciwnym razie proces może trwać bardzo długo i odbić się niekorzystnie na sprzęcie. Po zamontowaniu i przykręceniu poszczególnych elementów wyposażenia należy zabezpieczyć całość przed wodą. Armaturę uszczelnia się najczęściej białym lub przezroczystym silikonem. Bardzo ważna jest tutaj precyzja, ponieważ przez niewielką niedoróbkę woda może dostać się tam, gdzie nie powinna i stać się powodem grzyba.

Montaż biały – dlaczego jest szczególnie trudny do samodzielnego przeprowadzenia?

Ponieważ wymaga dużej ilości trudno dostępnego sprzętu, którego nie używa się w zasadzie do innych prac. Ponadto do prawidłowego wykończenia łazienki niezbędne jest duże doświadczenie remontowe. Łazienka może być miejscem rozmaitych wodno-kanalizacyjnych awarii, a także wilgoci i grzyba. Nie warto ryzykować i rozpoczynać remontu na własną rękę. Najlepiej od razu zadzwonić do specjalisty.

Z jakich materiałów korzystamy w trakcie montażu białego?

Pracujemy zawsze na sprawdzonych i znanych przez nas materiałach, dzięki czemu osiągamy bardzo zadowalające rezultaty. Mamy doświadczenie w przeróżnych realizacjach, dzięki czemu mogliśmy przetestować dane produkty w różnych sytuacjach. Dzięki temu jesteśmy pewni ich trwałości. Oczywiście płytki i armaturę montujemy na życzenie klienta, nie wybieramy ich samodzielnie.

Dlaczego lepiej montaż biały powierzyć doświadczonej firmie remontowej z Trójmiasta?

  • Poszczególne etapy wykańczania łazienki wymagają specjalistycznego sprzętu i doświadczenia.
  • Prace remontowe nie należą do najprostszych, przez co najlepiej sprawdza się w nich doświadczony ekspert remontowy. 
  • Kluczowe w udanym remoncie łazienki są sprawdzone materiały, na których można w pełni polegać.
Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Łazienka jest najtrudniejszym pomieszczeniem remontowym, do którego najczęściej wzywani są wykwalifikowani specjaliści – mówi ekspert z remonty3m.pl

Do kogo szczególnie kierujemy ofertę profesjonalnego montażu białego?

Oczywiście do wszystkich mieszkańców, pracodawców i właścicieli firm, którzy mieszkają i pracują na terenie Trójmiasta, a więc Gdańska, Gdyni i Sopotu. W miarę możliwości dojeżdżamy także do okolicznych miejscowości. W razie wątpliwości, czy mieścisz się w naszym obszarze działania – zadzwoń. Z przyjemnością przedyskutujemy sprawę i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. 

Opinie naszych klientów dotyczące wykonywanego przez nas białego montażu

 Z przyjemnością możemy stwierdzić, że żaden z naszych klientów nie skarżyła się na przeciekającą instalację, czy nieszczelne sprzęty. Wręcz przeciwnie – jesteśmy często chwaleni za dokładność wykonywanych prac i profesjonalne podejście do każdego projektu.

Cennik montażu białego w Trójmieście

Wierzymy, że każdy projekt i remont jest inny, dlatego też nie ustalaliśmy z góry cennika. Każde zlecenie wyceniamy osobno, dzięki czemu jesteśmy elastyczni i skorzy do kompromisów. 

Jakie prace wykonujemy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie poza białym montażem?

Wykonujemy kompleksowe prace remontowe w domach, mieszkaniach i biurach, a co za tym idzie – wszystkie pomniejsze prace wykończeniowo-remontowe. Wstawiamy drzwi wewnętrzne, a także okna. Zajmujemy się układaniem i cyklinowaniem podłóg, malujemy ściany oraz sufity, kładziemy wszelkiego rodzaju instalacje.

Powiązane usługi