Instalacja wod-kan jest pierwszą o jakiej myśli się podczas budowy domu, ponieważ ciężko funkcjonować bez bieżącej wody i kanalizacji. Oferujemy szybkie i profesjonalne rozprowadzenie dostępu do wody użytkowej w budynku, a także pomoc podczas instalacji urządzeń sanitarnych. Działamy na terenie Trójmiasta i okolicznych miejscowości, gdzie podejmujemy się zleceń od osób prywatnych, ale także firm i biur.

Planujesz zmodernizować instalację wodno-kanalizacyjną?

Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się wszystkim!

Co składa się na wymianę i montaż instalacji
wod-kan?

Montaż instalacji wod-kan wiąże się z kuciem w ścianach, dlatego warto podjąć się tego typu prac na samym początku, zanim jeszcze zaczniemy wykończeniówkę. Ponadto montaż lub wymiana instalacji powinna być przeprowadzana przez wykwalifikowanego hydraulika, który wie, jak bezpiecznie poprowadzić wodę i podpiąć do instalacji kolejne urządzenia.

Jaki zakres prac wykonuje hydraulik?

Do prowadzonych przez nas prac należy:

 • wymiana spłuczki i zaworów;
 • wymiana kranów;
 • wymiana baterii prysznicowych;
 • wymiana wodomierzy;
 • podłączenie oraz montaż pralki i zmywarki;
 • instalacja syfonu w zlewie;
 • badanie kamerą termowizyjną;
 • montaż brodzika i wanny;
 • demontaż starych punktów hydraulicznych;
 • wymiana bojlera;
 • montaż spłuczki;
 • montaż zlewozmywaka;
 • czyszczenie kanalizacji
 • instalacja baterii w umywalce.
Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

W ramach instalacji wod-kan hydraulik nie tylko instaluje nowe rury. Niezmiernie ważne jest także poprawne podłączenie sanitariatów, które w przyszłości nie będą przeciekać lub powodować przykrych doznań zapachowych – mówi ekspert z remontynatrojmiasto.p

Pogotowie hydrauliczne – udrażnianie i przepychanie rur

Szybkie usługi hydrauliczne to coś, z czym na pewno każdy spotkał się przynajmniej raz w życiu. Należy do nich pomoc przy zatkanej ubikacji, pękniętej rurze lub tworzącym się zatorze, który trudno zlokalizować. Doskonale rozumiemy, że niektóre sytuacje są pilne i szybko rozpatrujemy prośby klientów, wysyłając fachowca doświadczonego w konkretnym problemie lub pogotowie kanalizacyjne.

Wodne instalacje przeciwpożarowe

Oprócz standardowych prac hydraulicznych oferujemy też montaż wodnej instalacji przeciwpożarowej. Taka usługa pozwoli zabezpieczyć biuro lub budynek użyteczności publicznej w razie pożaru. Zraszacze aktywowane są przez specjalne czujniki CO2. W instalacji tryskaczowej możemy indywidualnie zaprojektować intensywność zraszania, minimalny czas działania, a także obszar obsługiwany przez jeden tryskacz. Całość oparta jest o instalację hydrauliczną, którą należy regularnie konserwować.

Dlaczego warto powierzyć nam wymianę i montaż instalacji wodnych i kanalizacyjnych?

Nasze bogate doświadczenie sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nasi fachowcy mają szerokie kwalifikacje w różnych dziedzinach, co gwarantuje wysokiej jakości wykonanie opatrzone potrzebnymi certyfikatami. Możemy śmiało powiedzieć, że sprostamy każdemu wyzwaniu, a komunikacja jest dla nas najważniejsza. Oferujemy dojazd do klienta, a także spotkanie wstępne, na którym sporządzimy kosztorys i plan działania. Wszystkie prace oparte są zawsze o indywidualny przypadek klienta.

Gdzie świadczymy swoje usługi hydrauliczne?

Swoje usługi z zakresu wymiany i montażu instalacji wodno-kanalizacyjnej świadczymy na terenie Gdyni, Gdańska, Sopotu i okolicznych miejscowości, które otaczają Trójmiasto. Dojeżdżamy do klienta, a w pilnych przypadkach wysyłamy ekspresowe pogotowie hydrauliczne.

Wymiana i montaż instalacji wod-kan – opinie naszych klientów z Trójmiasta

Nasze usługi często spotykają się z pozytywnym odbiorem. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, co przekłada się na zadowolenie klientów. Wszystkie prace wykonujemy rzetelnie i dokładnie, a także możemy pochwalić się indywidualnym podejściem do klienta – według nas nie ma dwóch takich samych problemów.

Koszty wymiany i montażu instalacji wod-kan w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Koszty wymiany i montażu instalacji wodnej wod-kan na terenie Trójmiasta różnią się w zależności od indywidualnego zapotrzebowania. Cenę instalacji wyliczamy na podstawie ilości punktów hydraulicznych, zainstalowanych urządzeń sanitarnych, a także dodatkowych prac remontowych, np. położenie płytek w łazience.

Jakie inne usługi instalacyjne świadczymy?

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi wykończeniami budynków, a wymiana i montaż instalacji wod-kan to tylko mała część naszych umiejętności. Specjalizujemy się także w malowaniu, tapetowaniu, tynkowaniu, montażu okien i drzwi, w gładziach gipsowych i szpachlowaniu, a także w stawianiu ścianek z karton-gipsu.

Powiązane usługi