Malowanie ścian i sufitów jest jedną z najczęściej wykonywanych czynności remontowych. Wynika to zapewne z szerokiej dostępności niezbędnych materiałów, a także stosunkowej łatwości prac. Niestety, kiedy konieczne jest wymalowanie całego domu, czy też mieszkania, sprawa znacznie się komplikuje. W takiej sytuacji zdecydowanie lepiej jest zawodowego malarza, który odświeży wnętrza szybko i bez zbytnich komplikacji.

Chcesz tanio i szybko odnowić dom?

Nie ma problemu, możemy przeprowadzić wszystkie prace remontowe za Ciebie!

W jakich lokalach w Trójmieście nasi malarze kompleksowo malują ściany i sufity?

Wszystko zależy od tego, gdzie zlecisz nam pracę! Malujemy domy, mieszkania, apartamenty i biura, z pewnością więc sprostamy Twoim remontowym potrzebom.

Malowanie domów

Remontowanie i wykańczanie domów z jest jednym z najbardziej czasochłonnych zajęć z powodu dużej powierzchni roboczej. Na szczęście nasi malarze nie boją się takich wyzwań!

Malowanie mieszkań

Malowanie mieszkań jest jedną z tych prac, którą wykonujemy praktycznie od ręki. Nasi malarze szybko wykańczają kolejne pomieszczenia, dzięki czemu kompleksowy remont mieszkania trwa najwyżej kilka dni.

Malowanie firm

Oczywiście zajmujemy się także malowaniem firmowych wnętrz. Najczęściej remontujemy siedziby firm, dzięki czemu odwiedzający je klienci odbierają dane przedsiębiorstwo jako profesjonalne i godne zaufania.

Malowanie biur

Nic nie pływa tak bardzo na pracownika, jak jego miejsce pracy. Malujemy biura, dzięki czemu zapewniamy pozytywną atmosfery do działa i rozwoju pracowników. Taki remont i wykończenie biura jest zatem inwestycją w przyszłość!

Malowanie apartamentów

Zajmujemy się także realizacją zleceń w pomieszczeniach o wyższym standardzie. Nasi doświadczeni malarze malują apartamenty, wykorzystując do tego najnowsze metody i techniki nakładania farby.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Malowanie ścian i sufitów jest zdecydowanie bardziej skomplikowaną czynnością, niż moglibyśmy pomyśleć. Niedoświadczona osoba może stworzyć na powierzchni ściany nieestetyczne plamy i zacieki, które są bardzo trudne do usunięcia – mówi ekspert z remonty3m.pl

Kompleksowe malowanie ścian – jakie pomieszczenia najczęściej wykańczamy?

Staramy się dostosowywać do potrzeb klientów – malujemy w zasadzie wszystkie wnętrza. Nasi fachowi malarze mają doświadczenie w rozmaitych realizacjach, żadne pomieszczenie nie jest więc dla nich zaskoczeniem!

Malowanie pokoju

Najlepiej zacząć od ustawienia wszystkich sprzętów na środku pokoju i zabezpieczenia ich specjalistyczną folią. Nie zapominajmy o podłodze! Trwałe plamy na parkiecie można usunąć tylko za pomocą cyklinowania.

Malowanie kuchni

Malowanie kuchni jest jedną z najczęściej powtarzanych prac, z powodu częstych zabrudzeń wynikających ze specyfiki pomieszczenia.

Malowanie łazienki

Do malowania łazienki najlepiej wykorzystać specjalistyczne farby, które będą odporne na dużą wilgotność pomieszczenia i ewentualne zachlapania wodą.

Malowanie sypialni

Jest świetnym sposobem na zmianę charakteru pomieszczenia. Sypialnia jest jednym z pokoi, które najłatwiej kompletnie odnowić. Nasi malarze zajmą się ścianami, ty dobierzesz odpowiednią pościel i nowe wnętrze gotowe!

Malowanie salonu

Trudno jest podążać za zmieniającą się modą – ciągłe remonty mogą zmęczyć każdego. Jeśli znów chodzi Ci po głowie pomysł na nowy kolor w salonie, nie przejmuj się – z przyjemnością pomalujemy wnętrze za Ciebie!

Kompleksowe malowanie ścian i sufitów – na jakie kłopoty mogą natknąć się malarze?

Wykończenia pod klucz są typem remontu, podczas którego również przeprowadza się proces malowania. Niestety, niedoświadczony malarz na tym etapie prac może natknąć się na różne kłopoty. Na szczęście nasza fachowa ekipa doskonale radzi sobie z takimi przeciwnościami!

Malowanie ścian

W razie potrzeby możemy położyć gładź gipsową lub szpachlową i wyrównać wszystkie nieestetyczne ubytki w ścianach, dzięki czemu będzie prezentować się perfekcyjnie.

Malowanie sufitów

Jeśli Twój sufit jest bardzo zniszczony, możemy zaoferować Ci montaż podwieszanego sufitu. To proste rozwiązanie, które zapewni idealną powierzchnię.

Malowanie okien, drzwi, rur i grzejników

Na życzenie klienta nasi malarze malują także okna, drzwi, rury i grzejniki. Najlepiej jednak do malowania tego typu sprzętów zadbać o specjalistyczną farbę, która po zaschnięciu nie będzie się nieestetycznie kruszyć.

Opinie klientów, którzy skorzystali z usługi malarskich w Trójmieście

Dobra opinia jest czymś, co trudno zbudować, ale co bardzo łatwo stracić. Na szczęście nasza firma od lat cieszy się z zadowolenia klientów, którzy często do nas wracają z kolejnymi zleceniami.

Do kogo przede wszystkim kierujemy nasze usługi malowania ścian i sufitów?

Nasze usługi remontów i wykończenia wnętrz kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Trójmiasta i najbliższych okolic.

Tanie malowanie ścian i sufitów w Gdańsku, Gdyni i Sopocie – cennik

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego nie mamy z góry ustalonego cennika. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz szybką wyceną swojego projektu!

Jakie jeszcze usługi oferujemy oprócz kompleksowego malowania ścian i sufitów?

Oferujemy równie rozmaite usługi remontowe, takie jak: gruntowanie, układanie paneli podłogowych i listew, montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej i gazowej, a także wiele innych.

Powiązane usługi