Kompleksowe remonty są bardzo wygodną opcją dla zleceniodawcy. Najczęściej wykonuje je jedna firma, która ponosi odpowiedzialność za całokształt prac. To pozwala na pełną kontrolę nad remontem i wyeliminowanie wszystkich niepotrzebnych niedoróbek. Czym jeszcze cechują się kompleksowe prace wykończeniowe? Jakie czynności obejmują? Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości, korzystając z naszego zawodowego doświadczenia.

Jeśli przytłacza Cię perspektywa generalnego remontu, powierz jego wykonanie doświadczonym specjalistom!

Na czym polegają kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz?

Sama idea kompleksowego remontu opiera się na przekonaniu, że jedna firma remontowa wykona dany zakres robót zdecydowanie dokładniej i szybciej, niż kilku niezależnych podwykonawców. Kompleksowe wykończenia wnętrz są więc bardzo wygodną opcją dla samych klientów, którzy zupełnie nie muszą się przejmować synchronizacją konkretnych ekip, czy prac w czasie. Po prostu zlecają wykonanie danego projektu, który zostaje oddany w wyznaczonym wcześniej terminie.

Nasza firma specjalizuje się w tego typu pracach. Dzięki szerokiej ofercie remontowej z łatwością przeprowadzamy kompleksowe prace wykończeniowe, których jakość jest oczywiście na najwyższym poziomie.

Jakie konkretnie prace obejmują kompleksowe usługi remontowe?

Kompleksowe prace remontowe obejmują oczywiście wszelkie czynności, które są niezbędne do wykończenia danego pomieszczenia. Wykonujemy prace okołobudowlane, takie jak: montaż okien i drzwi, stawianie ścianek kartonowo-gipsowych, a także montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych i gazowych. Ponadto niestraszne są nam jakiekolwiek prace wykończeniowe! Te najczęściej skupiają się wokół odpowiedniego oporządzenia ścian i podłóg. Żeby osiągnąć pożądany efekt, tynkujemy ściany i kładziemy gładzie gipsowe oraz szpachlowe. Na życzenie klienta gruntujemy, a następnie malujemy lub tapetujemy ściany i sufity. Na końcu kładziemy panele podłogowe lub kafle.

Zajmujemy się także kompleksowym wykańczaniem łazienek, w których montujemy kafle i całą armaturę. Fachowo takie prace są nazywane montażem białym.

Kompleksowe remonty i wykończenia domów 

Są z pewnością największym wykończeniowym wyzwaniem. Pierwszym etapem prac jest położenie niezbędnych instalacji, zamontowanie okien i drzwi. Następnie powoli postępujemy z kolejnymi czynnościami remontowymi, by finalnie ze stanu surowego zamkniętego, stworzyć wspaniałe wykończoną powierzchnię mieszkalną, która posłuży długie lata przyszłym mieszkańcom.

Kompleksowe remonty i wykończenia mieszkań 

Są zdecydowanie prostsze i mniej czasochłonne, co sprawia, że czas realizacji takiego projektu zajmuje nam zazwyczaj kilka do kilkunastu dni roboczych.

Kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz 

Możesz wynająć naszą firmę również po to, byśmy zajęli się konkretnym wybranym przez ciebie wnętrzem. 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Najbardziej udany remont to taki, z którego klient jest w pełni zadowolony. Klucz do sukcesu nie kryje się bowiem w żadnych remontowych technikach, tylko w uważnym słuchaniu potrzeb i planów zleceniodawców – mówi ekspert z remonty3m.pl

Opinie naszych klientów, którzy skorzystali z usługi kompleksowego remontu i wykończenia mieszkania

Na szczęście opinie, które krążą o nas na rynku, możemy podzielić jedynie na dwie kategorie: opinie bardzo dobre i te doskonałe. Jesteśmy bardzo rzetelni w tym, co robimy, a dodatkowo staramy się spełniać każde remontowe marzenie zleceniodawcy. Duże doświadczenie zawodowe i umiejętność słuchania sprawiają, że jesteśmy naprawdę dobrzy w tym, co robimy na co dzień.

Jakie inne prace oferuje nasza firma oprócz kompleksowych remontów i wykończeń w Trójmieście?

Nasza firma wykonuje wszelkie prace około remontowe. Oprócz wyżej wymienionych czynności, którymi zajmuje się w trakcie prowadzenia prac wykończeniowych, zajmuje się także: cyklinowaniem podłóg, montażem podwieszanych sufitów, drzwi zewnętrznych, a także wieloma innymi czynnościami

Do kogo szczególnie kierujemy naszą ofertę remontową?

Sami działamy na terenie Trójmiasta, tam też najczęściej szukamy ciekawych zleceń. Oczywiście poruszamy się także w niewielkiej odległości od Gdańska, Gdyni i Sopotu. Jeśli więc mieszkasz w tych okolicach, cudownie się składa!

Kompleksowe i tanie remonty i wykończenia wnętrz w Sopocie, Gdańsku i Gdyni – cennik

Nie mamy z góry ustalonego cennika z tego prostego powodu, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Jeśli interesuje Cię wycena, zadzwoń – miło nam będzie Cię usłyszeć! Wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące remontu.

Powiązane usługi