Piecyk gazowy ostatnio pracuje inaczej niż zwykle?

Nie czekaj, wezwij naszą ekipę serwisową i zadbaj o bezpieczeństwo!

Co składa się na wymianę i montaż instalacji gazowych?

Montaż lub wymiana instalacji gazowej to nie tylko sama praca fachowców. Należy także zgromadzić odpowiednie narzędzia, akcesoria i materiały oraz we właściwy sposób zadbać o bezpieczeństwo. Warto wiedzieć, że instalacją gazową powinien zajmować się wykwalifikowany specjalista. Jeśli nie ma takiej możliwości, to będzie on potrzebny przy odbieraniu gotowej instalacji, jednak nie warto oszczędzać na tego typu pracach. Nieprawidłowo wykonana instalacja gazowa może być przyczyna tragicznego wypadku, a nawet śmierci.

Jaki zakres prac wykonujemy w ramach wymiany i montażu instalacji gazowych?

W ramach wymiany i montażu instalacji gazowej wykonujemy rozprowadzenie rur po budynku i poza nim, wraz z estetycznym wykończeniem ścian. Ponadto instalujemy kotły, piece i piecyki, a także wykonujemy próby szczelności. W ramach naszych kompetencji leży również serwis i naprawa pieców gazowych.

Montaż kotłów, pieców i piecyków gazowych

Instalacja gazowa nie może istnieć bez dobrego pieca, który będzie rozprowadzał ogrzaną wodę. Oferujemy montaż kotłów, pieców i piecyków gazowych, a także ich naprawę oraz regularną konserwację. Mamy doświadczenie w zajmowaniu się piecykami firm:

 • Junkers,
 • Buderus,
 • Viessmann,
 • Vaillant,
 • Bosch,
 • Saunier Duval,
 • Termet,
 • Immergas,
 • De Dietrich,
 • Atag.

Serwis i naprawa pieców i piecyków w Trójmieście

Oferujemy serwis i naprawę piecyków podłączonych pod instalację gazową. Każda zmiana działania pieca powinna być szybko zgłaszana do specjalisty, ponieważ rozszczelnienie się instalacji może spowodować zaczadzenie. Nasze usługi serwisowe prowadzimy na terenie Trójmiasta i w okolicznych miejscowościach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem instalacji gazowej, dlatego dojeżdżamy do klienta na każde wezwanie. Nasze usługi obejmują między innymi:

 • naprawa, montaż i serwis pieców gazowych;
 • naprawa, montaż i serwis piecyków gazowych;
 • naprawa, montaż i serwis kotłów gazowych;
 • podłączanie, montaż, instalacja kuchenek gazowych.

Konserwacja i przegląd kotłów oraz pieców i piecyków różnych producentów

Systematyczny przegląd i konserwacja kotłów oraz piecyków może zapobiec przypadkowym tragediom. Niezmiernie ważne jest pilnowanie terminu ostatniego przeglądu, a w razie nawet najmniejszej nieprawidłowości wezwanie wykwalifikowanego specjalisty. 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Nasza firma oferuje szybką i fachową pomoc, a także wstępny wywiad telefoniczny, który pomoże określić źródło problemów – mówi ekspert z remonty3m.pl

Gdzie świadczymy swoje usługi z zakresu wymiany i montażu instalacji gazowej?

Swoje usługi z zakresu wymiany i montażu instalacji gazowej oraz naprawy piecyków pełnimy w Trójmieście i jego okolicach. Oferujemy dojazd do klienta oraz indywidualne podejście do każdego przypadku.

Wymiana i montaż instalacji gazowej – opinie naszych klientów z Trójmiasta

Opinie naszych klientów są dla nas niezwykle cenne, gdyż napędzają nas do dalszej pracy. Nic tak nie motywuje, jak świadomość, że nasza usługa spełniła oczekiwania. Wielu klientów polecało nas dalej, co świadczy o naszej rzetelności i uczciwości.

Koszty wymiany i montażu instalacji gazowej oraz naprawy piecyka w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Koszt usług związanych z instalacją gazową, a także serwisem piecyka jest uzależniony od indywidualnego przypadku. Wycena przebiega na podstawie oszacowania pracy koniecznej do wykonania, a także, w przypadku piecyków, uszkodzonych części. Przed każdą pracą sporządzamy kosztorys, który dokładnie omawiamy z klientem.

Jakie inne usługi instalacyjne świadczymy?

Oprócz usług związanych z instalacją gazową oferujemy jeszcze zakładanie instalacji wod-kan, elektrycznej oraz ogrzewania centralnego. Ponadto chętnie podejmujemy się kompleksowych remontów, w których skład wchodzi: tapetowanie, malowanie, szpachlowanie, flizowanie, kładzenie paneli, parkietu i płytek, a także montaż okien, drzwi wewnętrznych, tynkowanie itd.

Dlaczego warto powierzyć nam wymianę i montaż instalacji gazowej?

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie budownictwa i wykończeń, a doświadczenie zbieraliśmy podczas licznych remontów i wykończeń. Swoje usługi oferujemy klientom indywidualnym, firmom, a także zarządcom budynków użyteczności publicznej. Ponadto nasi pracownicy są wykwalifikowani i wyszkoleni do pracy przy instalacji gazowej.

Powiązane usługi