Drzwi wejściowe pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną. To przede wszystkim one decydują o naszym bezpieczeństwie w domu, mieszkaniu czy też w biurze. Właśnie z tego powodu nie warto oszczędzać na niskiej jakości drzwiach zewnętrznych, ani tanim i nieprofesjonalnym montażu. Na szczęście nasza firma specjalizuje się w montażu i wymiany drzwi zewnętrznych, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że możesz spać bezpiecznie.

Twoje drzwi są już stare i nie czujesz się bezpiecznie we własnym domu?

Zadzwoń, wymienimy je na nowe, a ty znowu będziesz spać spokojnie!

Z jakimi drzwiami przeważnie pracujemy w ramach usługi montażu i wymiany drzwi zewnętrznych?

Jeśli chodzi o wymianę drzwi, demontujemy najczęściej starsze modele, które nie są w stanie pełnić swojej podstawowej funkcji. Upływ czasu, niepoprawne użytkowania, czy też brak regularnego serwisowania i dbania o drzwi sprawiają, że stają się one nietrwałe i awaryjne. Najczęściej wymieniany drzwi metalowe, których nie oszczędziła rdza lub też drewniane, które przez lata nie były impregnowane ani bejca. To ważne, żeby dbać o drzwiowe skrzydła i futryny, gdyż zapewniają nam one bezpieczeństwo i w związku z tym nie możemy o nich zapominać. 

Jeśli chodzi o montaż, najpopularniejsze są wciąż modele drewniane. Nie dziwi o nas, gdyż dobrze zadbane drewno służy latami i jest naprawdę wdzięcznym materiałem do ewentualnych przeróbek. Drewniane drzwi stosunkowo łatwo przemalować, dodać listwy na ich powierzchni, lub zeszlifować i jedynie polakierować. Możliwości jest wiele i to dzięki temu drewniane drzwi mają tak szeroką rzeszę fanów. 

Jak przebiega standardowy proces montażu i wymiany drzwi zewnętrznych?

Oczywiście pierwszym etapem jest zdemontowanie starych drzwi i oczyszczenie wnęki ze starych materiałów tak, by podłoże mogło przyjąć nowe. Następnie montuje się futryny (lub bardziej dekoracyjne ościeżnice). Jest to szczególnie ważny etap, który musi przebiegać bardzo precyzyjnie i bez zbytnich komplikacji. To bowiem od idealnie prostych kątów framugi zależy czy drzwi będą chodziły bez zarzutu, czy też będą haczyły o podłogę i ją rysowały. 

W wyniku montażu nie mogą też powstać nieestetyczne szczeliny, zarówno między framugą a skrzydłem drzwiowym jak i między ścianą a framugą. Na szczęście nasi specjaliści mają już za sobą bardzo wiele podobnych montaży, dzięki czemu potrafią sprostać każdemu zadaniu.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Nieumiejętny montaż drzwi nie tylko niekorzystnie wpływa na bezpieczeństwo domowników, ale także sprawia, że ciepłe powietrze ucieka na zewnątrz. To niekorzystne zjawisko można zaobserwować szczególnie zimą. Dlatego właśnie drzwi zewnętrzne powinien montować prawdziwy profesjonalista – mówi ekspert z remonty3m.pl

Do kogo kierujemy swoją ofertę montażu i wymiany drzwi zewnętrznych?

Do wszystkich mieszkańców Trójmiasta, a więc Gdańska, Gdyni i Sopotu. Podejmujemy się kompleksowych remontów i wykończeń domów mieszkań, lecz także i biur. Właśnie przez to z naszych usług mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Polecamy się każdemu w Trójmieście i najbliższych okolicach, gdyż w miarę możliwości staramy się poszerzyć zasięg naszych remontowych usług. Nie zawsze jednak nas napięty grafik pozwala na takie wypady, więc najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie. Odpowiemy na wszelkie pytania, wstępnie wycenimy projekt i dogadamy się w kwestii dojazdu. 

Opinie klientów, którzy skorzystali z naszych usług montażu i wymiany drzwi zewnętrznych

Zadowolenie zleceniodawców jest dla nas priorytetem, dlatego wielką wagę przykładamy do drobiazgowego i profesjonalnego wykonania każdego zleconego nam zadania. O zadowolenie klientów świadczy fakt, że zdecydowaną większość zleceń wykonujemy z polecenia. Osoby, które rekomendują nas swojej rodzinie i przyjaciołom, są pewne wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług. Jesteśmy dumni z zaufania, które udało nam się zdobyć i którego przez lata nie straciliśmy.

Montaż i wymiana drzwi zewnętrznych w Trójmieście – cennik

Nie mam jednego z góry ustalonego cennika, gdy wierzymy, że każdy remont jest inny i należy mieć do niego indywidualne podejście. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i negocjacje zwanych klientów. Oferujemy także darmową wycenę projektu, co na pewno łatwiej ostateczna podjęcie decyzji w sprawie remontu.

Jakie usługi wykonujemy w Gdańsku Gdyni i w Sopocie poza montażem i wymianą drzwi zewnętrznych

Specjalizujemy się w kompleksowych remontach domów mieszkań i biur, a także w rozmaitych pracach detalicznych, takich jak: montaż biały, montaż listew przypodłogowych, cyklinowanie, malowanie i tapetowanie ścian i sufitów, a także wiele więcej.

Powiązane usługi