Wymiana drzwi okien to jedna z dość poważniejszych prac remontowych, które powinno się wykonywać z należytą starannością. Demontaż, a następnie wstawianie nowych okien i drzwi są dość skomplikowane, w związku z czym nie polecamy wykonywania tych prac na własną rękę, tym bardziej bez odpowiedniego sprzętu i doświadczenia!

Montaż i wymiana drzwi wewnętrznych

Wymieniamy dowolne drzwi wewnętrzne, niezależnie od pomieszczenia, w którym się znajdują. Zapewniamy fachowe usługi zarówno z zakresu montażu, jak i demontażu.

Wykończenia mieszkań i domów pod klucz Trójmiasto
Montaż i wymiana drzwi zewnętrznych Gdańsk Gdynia Sopot

Montaż i wymiana drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne to nie tylko środek bezpieczeństwa, ale również coś, co wpływa na szczelność domu i jego właściwości energetyczne. Pozwól nam zadbać o idealny montaż swoich drzwi wejściowych.

Wymiana i montaż okien

Montujemy okna w nowych budynkach oraz wymieniamy stare rozwiązania na nowe. Ciesz się doskonale zamontowanymi oknami przez długie lata!

Wykończenia mieszkań i domów pod klucz Trójmiasto

Jeśli planujesz duży remont z wymianą okien i drzwi, nie męcz się sam z ich montażem!

Szybko i tanio wprawimy nowe, a Ty nie będziesz się musiał niczym przejmować!

Stolarka okienna

Obejmuje oczywiście wszelkie prace związane z montażem, wymianą lub demontażem okien. Na rynku pojawiają się coraz to nowe technologie związane z budową i montażem okien. Nasza firma stara się podążać za najnowszymi trendami wykończeniowymi i spełniać wszystkie standardy, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Montaż okien

Ma miejsce wtedy, kiedy wykańczamy pomieszczenie ze stanu surowego. Najczęściej wykonuje go kilku doświadczonych fachowców, by okno było wprawione idealnie prosto, a w dodatku było estetycznie wykończone.

Wymiana okien

Wymiana i montaż okien to bardziej skomplikowana czynność, gdyż wiąże się z koniecznością oczyszczenia okiennej wnęki ze starych materiałów i przygotowania jej do montażu nowego okna.

Demontaż okien

Jest to czynność najłatwiejsza, chociaż również wymaga odpowiedniej techniki. Nie sztuką jest bowiem zupełnie zniszczyć okno i wyciągnąć je z wnęki w częściach. Nasi profesjonaliści wycinają okno w całości, bez robienia zbędnego bałaganu i bez konieczności martwienia się o rozbite szkło.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

To właśnie podczas nieumiejętnego montażu okien najczęściej pojawiają się problemy z przemarzaniem ścian i wilgocią. Właśnie z tego powodu nie warto oszczędzać na materiale i profesjonalnych pracownikach, gdyż samodzielna próba wprawienia okien może mieć naprawdę bardzo niekorzystne skutki – mówi ekspert z remonty3m.pl

Stolarka drzwiowa

Obejmuje wszystkie czynności, które związane są z montażem i wymianą drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Oczywiście montujemy modele drzwi wybrane przez klienta, dzięki czemu mamy pewność, że efekt końcowy będzie spełniał oczekiwania i wyobrażenia zleceniodawcy.

Montaż i wymiana drzwi wewnętrznych

Montaż drzwi jest w zasadzie wprawieniem framug drzwiowych. Muszą być one wykonane na zamówienie i specjalnie dopasowane do konkretnej wnęki drzwiowej. Samo skrzydło jedynie umieszcza się na zawiasach i przykręca klamkę z zamkiem.

Montaż i wymiana drzwi zewnętrznych

Wymiana drzwi może wiązać się z wymianą samego skrzydła lub całości konstrukcji. O ile wymiana jednego elementu jest prosta i nie wymaga pomocy specjalisty, o tyle wymiana futryny jest zdecydowanie bardziej skomplikowana. Musi być ona wprawiona idealnie prosto, inaczej drzwi mogą nie domykać się lub haczyć i rysować podłogę.

Demontaż drzwi

Wykonujemy bardzo ostrożnie, by nie uszkodzić ścian. Jest to szczególnie ważne, gdyż znacznie ułatwia późniejsze prace. Przy montażu nowego modelu nie trzeba bowiem naprawiać konstrukcji, co przyspiesza pracę.

Jakie konkretnie prace obejmuje usługa stolarki drzwiowej i okiennej?

Jako firma działamy kompleksowo, w związku z tym nasza usługa stolarki drzwiowej i okiennej jest znacznie szersza, niż mogłoby Ci się wydawać!

Montaż karniszy

W ramach montażu okien przykręcamy również karnisze. Oczywiście robimy to na życzenie klienta.

Montaż parapetów wewnętrznych

Montujemy także parapety wewnętrzne, dzięki czemu nie będziesz musiał przejmować się podobnymi wykończeniowymi trudnościami!

Do kogo kierujemy naszą ofertę stolarki drzwiowej i okiennej?

Swoje usługi realizujemy na terenie Trójmiasta, czyli Gdańska Gdyni Sopotu. Zajmujemy się kompleksowymi remontami domów mieszkań i biur, dzięki czemu z naszymi klientami są osoby fizyczne i rozmaite firmy.

Opinie klientów zadowolonych z usługi stolarki drzwiowej i okiennej z Gdańska Gdyni i Sopotu

O jakości naszych usług świadczy doskonale fakt, że zdecydowana większość prac remontowych i wykończeniowych wykonujemy z polecenia. Zadowolenie klientów z finalnego efektu remontu jest dla nas kluczowe. Dlatego właśnie dokonujemy wszelkich starań, we wszelkie prace wykonywać w pełni profesjonalnie i fachowo.

Tania stolarka drzwiowa i okienna w Trójmieście – cennik

Wierzymy, że każdy remont jest inny, dlatego też nie mamy z góry ustalonego cennika. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie i ustalamy cenę ze zleceniodawcą. Jesteśmy otwarci na negocjacje. Gdyż dają one możliwość ustalenie wspólnych kompromisów i obopólnego zadowolenia.

Jakie prace remontowe wykonujemy oprócz stolarki drzwiowej i okiennej w Gdańsku Gdyni i Sopocie?

Zajmujemy się kompleksowymi remontami domów mieszkań biur, lecz także podejmujemy się detalicznych prac remontowych, takich jak: malowanie ścian i sufitów cyklinowanie podłóg, układanie parkietu, montaż biały, przyklejanie płytek, remont łazienki i wiele innych.