Wykończenia pod klucz są obecnie jedną z najczęściej wybieranych remontowych opcji. Obejmują najczęściej wszystkie prace, które powinny być przeprowadzone, by doprowadzić dom, czy też mieszkanie, do stanu używalności zaraz po zakończeniu budowy. Wykończenia pod klucz rozpoczynają się więc od stanu surowego zamkniętego, który zostaje zamieniony w wygodną strefę mieszkalną. Wykończenie pod klucz zakłada bowiem, że właściciel może się od razu wprowadzać i zajmować aranżacją wnętrza. Jak tyki typ remontu przebiega w praktyce?

Myślisz o gruntownym remoncie mieszkania, ale nie wiesz jak się za niego zabrać?

Skontaktuj się z nami - razem z pewnością coś wymyślimy!

Wykończenia pod klucz – kolejne etapy remontu

Prace rozpoczynają się oczywiście od montażu głównych instalacji, czyli wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej oraz ewentualnie gazowej. Następnie do ładu doprowadzana jest łazienka. Następuje więc kafelkowanie i montaż biały. Kolejnym etap prac ma na celu doprowadzenie ścian do ładu. Nasza doświadczona ekipa remontowa stawia ścianki kartonowo-gipsowe, tynkuje i zajmuje się gładziami gipsowymi i szpachlowymi. Na życzenie klienta malujemy lub tapetujemy ściany i sufity, a także kładziemy panele podłogowe. Ostatnim etapem prac jest wykończeniowy szlif, który obejmuje takie drobiazgi jak montaż listw wykończeniowych, gniazdek elektrycznych i uzupełnienie fug w łazience.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Remonty, za które odpowiedzialna jest jedna firma, są przeprowadzane zdecydowanie dokładniej niż te, którymi zajmuje się kilku podwykonawców. Dzięki temu unika się zbędnych niedociągnięć, a całość wykończenia prezentuje się nieskazitelnie – mówi ekspert z remonty3m.pl

Jakie prace remontowe wchodzą w zakres wykończeń pod klucz?

Oczywiście wszystko zależy od stanu, w takim znajduje się wnętrze przed rozpoczęciem remontu. Jeśli jest to stan surowy zamknięty, montuje się instalacje, zajmuje łazienką, ścianami i podłogami. Jeśli dane pomieszczenie było zamieszkane, ekipa wykonuje te prace, które zleca klient. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie przeprowadzenia remontu generalnego, czyli de facto usunięcia z pokoju wszystkich elementów wykończeniowych i wykonania wszystkiego od podstaw. Niekiedy takie układ jest korzystny ze względu na zły stan techniczny danego pomieszczenia.

Wykończenia domów pod klucz

Są jednymi z najbardziej czasochłonnych prac wykończeniowych, ponieważ obejmują wiele pokoi, najczęściej o dużej powierzchni. Niejednokrotnie w domach istnieje konieczność montowania skomplikowanych instalacji zupełnie od zera, co jest nie lada wyzwaniem. Na szczęście mamy doświadczenie w podobnych realizacjach, więc z przyjemnością pomożemy także przy Twoim remoncie!

Wykończenia apartamentów pod klucz

To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które kupiły apartament w korzystnej cenie i chcą go wykończyć według własnego pomysłu. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie zrealizować każdy Twój projekt!

Wykończenia mieszkań pod klucz

Kompleksowe remonty mieszkań nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście możesz do nas zadzwonić, a my wybawimy Cię z tego kłopotu. Wskażesz nam zakres prac, a my w kilka dni oddamy Ci klucze do odświeżonego mieszkania, do którego będziesz mógł od razu się wprowadzić!

Wykończenia wnętrz pod klucz

Zajmujemy się także pracami wykończeniowymi na przestrzeni jednego pokoju. Szczególnie często remontujemy łazienki. 

Do kogo kierujemy naszą ofertę wykończeń domów i mieszkań pod klucz?

Z naszej szerokiej oferty kompleksowych remontów i wykończeń wnętrz mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Trójmiasta, a więc Gdańska, Gdyni i Sopotu, a także najbliższych okolic.

Opinie klientów z Trójmiasta o naszych wykończeniach pod klucz

Jesteśmy często polecani rodzinie i znajomym osób, u których przeprowadzaliśmy kompleksowe remonty. Zadowoleni klienci to nasza najlepsza rekomendacja i dowód na to, że zdobyliśmy zasłużone zaufanie na rynku. 

Tanie wykończenia pod klucz w Gdańsku, Gdyni i Sopocie – cennik

Nie mamy określonego z góry cennika, gdyż wierzymy, że każde zlecenie jest inne i trzeba do niego podejść indywidualnie. Oferujemy szybkie wyceny planowanych remontów, dzięki czemu nasi klienci mogą spokojnie zastanowić się nad zakresem prac, na jaki się decydują. Dzięki temu skutecznie unikamy jakichkolwiek rozliczeniowych nieporozumień. 

Jakie inne usługi wykonujemy oprócz wykończeń pod klucz?

Oprócz wykończeń pod klucz oferujemy rozmaite detaliczne prace, takie jak: cyklinowanie podłóg, kafelkowanie, malowanie i tapetowanie ścian i sufitów, a także wiele innych.

Powiązane usługi