Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wykończeniu w przystępnej cenie

Zleć nam remont swojego domu!

Profesjonalne wykończenie domu – czyli właściwie jakie?

Wykończenie takie daje możliwość natychmiastowego wprowadzenia się i rozpoczęcia aranżacji wnętrz. To bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż zaoszczędza nam wielu godzin pracy i zachodu. Możemy od razu cieszyć się odświeżonym domem i zacząć się urządzać wedle własnego pomysłu.

Czym charakteryzuje się wykańczanie domów do stanu deweloperskiego?

Jest to termin, który nie ma określonej definicji. Wykończenie do stanu deweloperskiego obejmuje przeważnie wszystkie podstawowe prace wykończeniowe zrealizowane na zewnątrz i wewnątrz budynku. Zalicza się to tego montaż instalacji wodnej, kanalizacyjnej, grzewczej, elektrycznej lub gazowej, a także stolarkę drzwiową i okienną, tynkowanie, niekiedy również gruntowanie ścian. Szczegółowe ustalenia zawiera się w aneksie umowy z deweloperem. Jest to podobny układ, jak przy wykończeniach pod klucz. Czasami te wyrażenia stosuje się zamiennie.

Niekiedy jednak firmy budowlane liczą sobie bardzo dużo za wykończenie domu ze stanu surowego zamkniętego do stanu deweloperskiego. Na szczęście my specjalizujemy się w tego typu pracach i możemy zaoferować Ci korzystną cenowo ofertę. Ponadto możesz być pewien, że prace będą wykonane na najwyższym poziomie, bo bezpośrednio przedłoży się na ostateczną wygląd wnętrz.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Analiza rynku przynosi wnioski, że zdecydowanie bardziej opłaca się wynająć podwykonawców do realizacji prac wykończeniowych, niż korzystać z usług firmy budowlanej, która przeważnie ma mniejsze doświadczenie w pracach remontowych – mówi ekspert z remonty3m.pl

Wykończenie bliźniaków

Wykończenie bliźniaków jest z pewnością bardziej czasochłonne, niż wykończenie jednorodzinnego domu. Kluczowym elementem jest położenie odrębnych instalacji, gdyż w bliźniaku mieszkają przeważnie dwie całkowicie odrębne rodziny. Równie ciekawe jest dostosowywanie elewacji każdej z części bliźniaka tak, żeby dobrze komponowała się drugą częścią, a zarazem stanowiła wyróżnik danej połowy domu.

Wykończenie domów szeregowych

Nie boimy się również takich wyzwań, jak wykończenia domów szeregowych. Realizujemy zarówno wykończenia pojedynczych segmentów, jak i całego rzędu domków. 

Wykończenie domów parterowych

Jest to typ prac, które wykonujemy najszybciej. Częściej niż wykańczaniem domów parterowych, zajmujemy się przeprowadzaniem ich generalnych remontów. Wtedy malujemy i tapetujemy ściany i sufity, cyklinujemy podłogi, układany płytki i wykonujemy wszystkie większe lub mniejsze prace, dzięki którym wnętrze prezentuje się wspaniale. 

Kto może skorzystać z naszej usługi wykończenia domów?

Kierujemy naszą ofertę przede wszystkim do mieszkańców Trójmiasta – Gdańska, Gdyni i Sopotu, chociaż zdarzało się nam prowadzić prace również w bliskim sąsiedztwie tych miejscowości. Kompleksowo wykonujemy wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe domów, czy to konieczne w wyniku wcześniejszej budowy, czy też z powodu remontu. 

Dzięki zleceniu nam projektu zyskasz pewność, że wszystkie detale będą wykonane najlepiej jak to tylko możliwe. Dodatkowo nie będziesz musiał martwić się o kolejne etapy prac, gdyż wszystko to zrobimy za Ciebie!

Wykończenie domu – opinie naszych klientów z Trójmiasta

Najlepszą reklamą, a zarazem rekomendacją jest zadowolenie naszych stałych klientów, którzy nie wyobrażają sobie przeprowadzania udanego remontu bez naszej pomocy! Faktem jest, że mocno odciążajmy zleceniodawców, dając im możliwość zajęcia się bardziej naglącymi i osobistymi sprawnymi.

Jaka będzie cena remontu domu za m2? Stawki w Sopocie, Gdańsku i Gdyni

Na to pytanie niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wycena robiona jest indywidualnie przy każdym z projektów. Staramy się jednak, by stawki były przystępne dla obydwu stron. Jesteśmy również otwarci niewielkie negocjacje.

Cena zależy przede wszystkim od typu prac, które mają zostać wykonane, wielkości powierzchni do wykończenia lub wyremontowania, a także jakości wykorzystanych materiałów budowlanych. 

Jakie inne usługi wykonujemy, oprócz wykończenia domów, w Trójmieście?

Pozostałe usługi, jakie oferujemy to: gruntowanie, gładzie gipsowe i szpachlowe, tynkowanie, malowanie lub tapetowanie ścian i sufitów, biały montaż, układanie płytek i parkietów, a także cyklinowanie.

Powiązane usługi