Jeśli masz już położoną podłogę, a nie radzisz sobie z montażem listew, skontaktuj się z nami!

Naszym doświadczonym fachowcom montaż zajmie dosłownie chwilę!

Montaż listew przypodłogowych – kiedy się go wykonuje?

Montaż listew przypodłogowych najczęściej wykonuje się w momencie, w którym podłoga jest już w pełni skończona, a ściany są przygotowane do malowania lub tapetowania. Dzięki temu nie musimy się przejmować ewentualnymi drobnymi zarysowaniami i skazami, jakie mogą powstać na powierzchni ścian, gdyż na tym etapie da się je jeszcze doskonale naprawić. 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Montaż listew bardzo wpływa na ostateczny wygląd wykończenia, dlatego tak ważne jest, żeby był przeprowadzony jak najdokładniej. Ewentualne szpary nie tylko nieestetycznie wyglądają, ale mogą się przyczynić do niskiej trwałości listew – mówi ekspert z remonty3m.pl

Jak przebiega montaż listew przypodłogowych?

W zależności od rodzaju listew stosujemy różne metody montażu. Najczęściej są to listwy przykręcane do powierzchni ściany lub klejone. Obydwie metody są trwałe, jednak pierwsza z nich daje możliwość demontażu listew i ich ewentualnej wymiany, więc to właśnie ją rekomendujemy.

Do kogo kierujemy swoją ofertę montaży listew przypodłogowych?

Do mieszkańców Trójmiasta, a więc Gdańska, Gdyni, Sopotu, a także okolic. Kompleksowo remontujemy i wykańczamy domy, mieszkania i biura, więc mamy szeroką ofertę. Dzięki temu równie często podejmujemy się realizacji projektów dla osób fizycznych i firm.

Opinie naszych zadowolonych klientów z Gdańska, Gdyni i Sopotu z montażu listew przypodłogowych

Zdecydowaną większość praca mamy przyjemność wykonywać z polecenia. Bardzo nas to cieszy, ponieważ zadowolenie klienta z finalnego wyglądu remontu jest dla nas wyznacznikiem poprzez przeprowadzonych prac.

Tani montaż listew przypodłogowych w Trójmieście – cennik

Mamy indywidualne podejście dla każdego klienta, dzięki czemu oferujemy darmową wycenę przy każdym projekcie. Nie mamy z góry ustalonego cennika, gdyż wierzymy, że każde zlecenie jest inne.

Jakie jeszcze prace wykonujemy oprócz montażu listew przypodłogowych w Gdańsku, Gdyni i Sopocie?

Oprócz kompleksowych remontów wykonujemy wszelkiego rodzaju detaliczne prace, takie jak: montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej i elektrycznej, malowanie ścian i sufitów, cyklinowanie podłogi, stolarkę drzwiową i okienną, a także wiele innych.

Powiązane usługi