Zabudowy gipsowo-kartonowe są jedną z najszybszych sposobów na trwałe i szybkie wykańczanie wnętrza. Są bardzo proste w zastosowaniu, jeśli tylko posiadamy niezbędne doświadczenie w tej dziedzinie. Nic bowiem nie psuje tak efektu końcowego jak krzywa, niestabilna ściana, czy też nierówno wiszący podwieszany sufit. Żeby uniknąć podobnych nieprzyjemności, lepiej zatrudnić profesjonalną ekipę remontową, taką jak nasza.

Czy montaż zabudowy gk jest szybki i prosty?

Oczywiście, że tak! Ale niestety tylko w sytuacji, kiedy mamy w tym zakresie jakiekolwiek praktyczne doświadczenie. Zupełnie inaczej wygląda bowiem montaż ściany z regipsów, czy podwieszanego sufitu w teorii, niż w praktyce. Prawda jest taka, że żadne pomieszczenie nie jest idealne. Podczas remontu trzeba przygotować się na to, że powierzchnie, z którymi pracujemy, nie są zupełnie proste. Dobry pracownik potrafi doskonale poradzić sobie z podobnymi niedogodnościami i skutecznie zniwelować nawet największe niedoskonałości wnętrza. Osoba, która wcześniej nie borykała się z podobnymi trudnościami, mogłaby zwyczajnie podkreślić nieestetyczne wady pomieszczenia, zamiast skutecznie je zatuszować.

Jak przebiega wykonywanie zabudowy gk?

Nasi specjaliści zajmują się wykonywaniem zabudowy gk od lat, dzięki czemu cały proces zajmuje im od jednego do najwyżej kilku dni roboczych. Wszystko oczywiście zależy od ilości pracy do wykonania.

Jeśli planujesz remont z użyciem zabudowy gk, nie męcz się z nią sam!

Zadzwoń, a pomogą Ci prawdziwi fachowcy.

Ściany gipsowo-kartonowe

Budowa ściany z regipsu najczęściej rozpoczyna się od postawienia konstrukcyjnego stelaża z drewna. Powinien być on bardzo stabilny i wykonany z należytą uwagą, gdyż to od niego zależy ostateczny kształt i kąt ściany. Wewnątrz ścian kartonowo-gipsowych w bardzo prosty sposób można ukryć rozmaite przyłącza, rury i kable, więc jest to świetna opcja, jeśli mamy problem z zamaskowaniem tego typu nieestetycznych elementów instalacji. Następnie gotowy stelaż obija się płytą gipsową i ściana w zasadzie jest gotowa. Następnymi krokami są już prace wykończeniowe, czyli położenie gładzi gipsowo-szpachlowej i pomalowanie ściany lub pokrycie jej powierzchni tapetą.

Wykończenia mieszkań i domów pod klucz Trójmiasto
Montaż i wymiana drzwi zewnętrznych Gdańsk Gdynia Sopot

Sufity podwieszane

Montaż podwieszanego sufitu polega na bardzo podobnej zasadzie, z tym że wszystkie prace są wykonywane na przestrzeni sufitu. Niestety trzeba się liczyć z tym, że taki sufit zabierze nam kilka cm z wysokości pomieszczenia, dlatego nie jest polecany do szczególnie niskich pomieszczeń. Za to można za jego pomocą zaaranżować rewelacyjne lampy, które nie odstają, a są wtopione w powierzchnię sufitu. To świetny trik do ciemnych pomieszczeń, gdyż takie oświetlenie dobrze prezentuje się rozlokowane równomiernie na przestrzeni całego wnętrza, dzięki czemu doskonale je doświetlą.

Zabudowy gk, czyli szybki sposób na zmianę układu pomieszczenia

Zabudowy z płyt gipsowych cechują się tym, że bardzo łatwo je zamontować i zdemontować. Są więc rewelacyjnym sposobem na całkowitą zmianę układu pomieszczenia w trakcie kompleksowego remontu mieszkania.

Karton gipsy w przypadku demontażu po prostu się łamie i wynosi. Jest na tyle tani materiał, że jest to najlepsza opcja szybkiego uporania się z niechcianymi ścianami. Następnie pozostaje tylko demontaż konstrukcji i powierzchnia jest gotowa do aranżacji zupełnie nowych pokoi!

Kto może skorzystać z naszej oferty stawiania zabudowy gk?

Swoją ofertę remontów i kompleksowych wykończeń wnętrz kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Trójmiasta. Działamy głównie na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu, lecz także dojeżdżamy do najbliższych miejscowości. Jeśli zastanawiasz się, czy dotrzemy również do Ciebie, zadzwoń – z przyjemnością porozmawiamy i rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Zabudowa regipsowa jest absolutną podstawą udanego wykończenia wnętrza. Właśnie dlatego nie warto eksperymentować z jej montażem, gdyż raz zepsutą, trzeba stawiać od nowa – mówi ekspert z remonty3m.pl

Opinie naszych zadowolonych klientów z Trójmiasta z usługi montażu zabudowy gk

O jakości naszych usług z pewnością świadczą liczne rekomendacje, które dostajemy od naszych klientów. Większość prac remontowych wykonujemy z polecenia, co jest niewątpliwym dowodem, na zadowolenie i zaufanie naszych zleceniodawców.

Tanie zabudowy gk w Trójmieście – cennik

Wierzymy, że każdy remont jest inny i należy mieć do niego indywidualne podejście, właśnie dlatego nie posiadamy jednego, z góry ustalonego cennika.

Jakie prace wykonujemy oprócz tynkowania?

Podejmujemy się szeroko pojętych plac remontowych, takich jak: montaż okien i drzwi, cyklinowanie podłóg, malowanie ścian i sufitów, a także montaż biały