Sufit podwieszany może być rewelacyjną alternatywą dla zwykłego sufitu. Wspaniale się prezentuje w zasadzie w każdym wnętrzu. Jest bardzo funkcjonalny, a do tego dość łatwy w wykonaniu. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montowaniem sufitów podwieszanych. Jeśli planujesz remont i zastanawiasz się, czy sufit podwieszany jest dobrym wyborem, skontaktuj się z nami – nasi specjaliści z pewnością doradzą, która opcja remontowa będzie w twoim wypadku najkorzystniejsza.

Jeśli planujesz wykonać sufit podwieszany w swoim domu, daj nam znać.

Przeprowadzimy szybką wycenę projektu i dogadamy termin!

Sufity podwieszane – czy konieczny jest specjalista?

Niestety żadna ściana, sufit, czy mieszkanie nie są idealnie proste. Niekoniecznie wynika to z niskich kompetencji wykonawców, po prostu w budowie trudno jest dotrzymać każdego centymetra. Kompleksowy remont mieszkania jest świetną okazją, podczas której możemy zgrabnie ukryć tego typu usterki. Do tego potrzebny jest jednak prawdziwy specjalista, który ma doświadczenie w tego typu sytuacjach. 

Montaż sufitów podwieszanych nie jest prosty i niekompetentna osoba może jedynie podkreślić niedociągnięcie wnętrza. To w bardzo znaczący sposób wpływa na ogólny odbiór pomieszczenia, które po remoncie powinno raczej zachwycać, niż przyciągać wzrok krzywym sufitem. Dlatego właśnie warto zatrudnić prawdziwych specjalistów. Nasi fachowcy z przyjemnością ci pomogą i zniwelują wszelkiego rodzaju uskoki i krzywizny.

Proces wykonywania sufitów podwieszanych – na czym polega?

Najpierw buduje się drewniany stelaż, który jest montowany bezpośrednio do sufitu. Jest to etap, w którym dzięki odpowiedniej konstrukcji możemy skutecznie zniwelować wszelkiego rodzaju niedociągnięcia. Kiedy idealna baza jest już gotowa, wystarczy pokryć ją karton gipsem. To trudne zadanie, gdyż trzeba idealnie wymierzyć odległości i wyciąć idealny kształt za pierwszym razem. Płyta kartonowo-gipsowa nie jest bowiem przystosowana do dosztukowywania, co może sprawiać kłopoty niedoświadczonym robotnikom.

Na szczęście nasi specjaliści dysponują niezbędnym doświadczeniem, ale również profesjonalnym sprzętem, który w znaczący sposób ułatwia im pracę i sprawia, że jest ona wykonywana jak najdokładniej. 

Kiedy montaż sufitu podwieszanego jest szczególnie wskazany?

Przede wszystkim wtedy, kiedy stan techniczny i wizualny sufitu właściwego sufitu pozostawia bardzo wiele do życzenia i nie warto go gruntownie remontować. Wtedy sufit podwieszany zgrabnie maskuje wszelkiego rodzaju niedoskonałości, a przez ciekawą konstrukcję może stać się również ciekawym aspektem wizualnym pomieszczenia.

Sufity podwieszane można również doskonale wykorzystać do zaaranżowania nowoczesnego oświetlenia. Lampy „wtopione” w sufit są bardzo modnym i ponadczasowym dodatkiem, który nie tylko wspaniale doświetli wnętrze, lecz także stanie się jego prawdziwą ozdobą.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Tylko niewielki procent sufitów podwieszanych jest wykonana w 100% w poprawny sposób. To bardzo trudny technicznie element remontu, któremu trzeba poświęcić należytą uwagę. Nieestetycznie wykonany sufit może bowiem skutecznie obrzydzić w zasadzie każde wnętrze – mówi ekspert z remonty3m.pl

Do kogo kierujemy naszą ofertę montażu sufitów podwieszanych?

Jesteśmy bardzo elastyczni, więc nasza oferta skierowana jest w zasadzie do każdego. Oferujemy remonty domów prywatnych, nowoczesnych mieszkań, apartamentów i firm, Działamy głównie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie, czyli na terenie Trójmiasta. Niekiedy dojeżdżamy także do bliżej położonych miejscowości, ale nie mamy ściśle określonego obszaru działań. Jeśli zależy Ci na współpracy z nami, po prostu zadzwoń – dogadamy się w sprawie wyceny remontu i ewentualnego dojazdu. 

Opinie klientów z Trójmiasta, u których zamontowaliśmy sufit podwieszany

Szczycimy się tym, że nasi klienci są zawsze zadowoleni z finalnego wyglądu pomieszczenia po przeprowadzonym przez nas remoncie. Głos i zdanie zleceniodawców jest dla nas niezwykle ważne, dlatego często pytamy o sugestie i ewentualne zmiany w projekcie jeszcze w trakcie trwania remontu. Dzięki temu jesteśmy elastyczni i nadążamy za zmieniającym się zdaniem klientów, co nie jest najprostszym zadaniem.

Sufity podwieszane w Trójmieście – cennik

Wierzymy, że każdy remont jest inny, dlatego nie mamy odgórnie ustalonego cennika. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

Jakie prace wykonujemy oprócz montażu sufitów podwieszanych?

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi remontami i wykończeniami domów, mieszkań, a także biur. Realizujemy również prace detaliczne takie jak: montaż biały, układanie kafelek, stolarka drzwiowa i okienna, cyklinowanie, układanie parkietów, i wiele innych.

Powiązane usługi