Zakresem naszych prac jest wymiana i montaż okien na terenie Trójmiasta, czyli w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach. Nasza firma wykonuje usługi, korzystając z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu bez problemu zamontuje lub wymieni okna z każdego tworzywa. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i kompleksowo – zajmujemy się nie tylko instalacją, ale również doradztwem i serwisem, co od lat przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Swoje usługi oferujemy klientom indywidualnym, ale też firmom, jesteśmy gotowi na duże zlecenia.

Twoje okna nadają się już do wymiany?

Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się wszystkim błyskawicznie!

Co składa się na wymianę i montaż okien?

Ostatnie lata to duże zmiany konstrukcji okien. Nowe modele są o wiele bardziej szczelne, a także mają możliwość instalacji wielu ciekawych rozwiązań, na przykład automatycznie przyciemnianych szyb. Na wymianę i montaż okien składa się pomiar otworów okiennych, usunięcie starych okien i dokładne oczyszczenie otworów, a także montaż nowych ościeżnic.

Jaki zakres prac wykonujemy w ramach wymiany i montażu okien?

Zakres prac różni się w zależności od indywidualnych zapotrzebowań klienta. Za każdym razem staramy się podejść do zlecenia kompleksowo, co pozwala łatwo dostosować się do każdej sytuacji. Oferujemy nie tylko całościowy montaż nowych okien, ale także renowację starych okiennic lub ich wymianę.

Montaż okien tradycyjnych

Oferujemy wymianę i montaż okien tradycyjnych, czyli otwieralnych i jedno-, dwu- lub trójskrzydłowych. Okno tego typu otwieramy za pomocą klamki, którą możemy regulować stopień rozwarcia. Okna tradycyjne wykonywane są ze wszystkich materiałów, łatwo dobrać model pasujący do potrzeb i gustu klienta.

Montaż okien balkonowych i tarasowych

Zajmujemy się także montażem okien balkonowych i tarasowych. Okna tego typu określa się po też drzwiami balkonowymi, gdyż pełnią taką samą funkcję. Ich budowa przypomina okno tradycyjne, jednak można też wybrać wariant przesuwny, co pozwoli zaoszczędzić przestrzeń.

Montaż okien dachowych

Budowa okien dachowych ciągle się zmienia. Coraz rzadziej słyszy się o przeciekaniu, a wysoka szczelność i filtry UV pozwalają zminimalizować wzrost temperatury w lecie. Oferujemy montaż okien dachowych, balkonu dachowego, okien dachowych balkonowych oraz ozdobnej lukarny.

Z jakich materiałów okna montujemy u klientów?

U klientów montujemy okna każdego typu i ze wszystkich materiałów. Poradzimy sobie z:

  • montażem okien drewnianych;
  • montażem okien plastikowych;
  • montażem okien aluminiowych.
  • montaż okien PCV.

Regulacja i uszczelnianie okien

Regulacja i uszczelnianie okien to bardzo ważny proces, który warto przeprowadzić przynajmniej dwa razy do roku – na wiosnę i jesień.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Oferujemy fachową regulację, którą dostosujemy do rodzaju okna. Uszczelnienie okien pomoże zatrzymać ciepło wewnątrz naszego domu, a także zapobiegnie osadzaniu się wilgoci. Z kolei wraz z ciepłą porą roku zalecamy delikatne rozszczelnienie, co ułatwi właściwą cyrkulację i zmniejszy opór podczas częstego otwierania i zamykania okien – mówi ekspert z remonty3m.pl

Dlaczego warto powierzyć nam wymianę i montaż okien?

Nasza firma ma za sobą lata doświadczenia i pomyślnie wykonanych usług. Wymianę i montaż okien mieliśmy okazję realizować wielokrotnie, stąd nic nie będzie dla nas zaskoczeniem. Każdą usługę rozpoczynamy dokładnymi pomiarami i rozmowami z klientem. Montaż okien przeprowadzamy według najnowszych standardów, co przekłada się na szczelność i nienaganną estetykę wykończenia.

Gdzie świadczymy swoje usługi z zakresu wymiany i montażu okien?

Usługi z zakresu wymiany i montażu okien oferujemy klientom z Trójmiasta i okolic, a w szczególności z Gdańska, Gdyni i Sopotu. Dojeżdżamy do klienta na pomiary oraz wstępną wycenę. Ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji.

Montaż i wymiana okien – opinie naszych klientów z Trójmiasta

Nasze usługi cieszą popularnością, a także zaufaniem klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Ponadto kładziemy nacisk na indywidualne podejście i elastyczność, co pozwala zaspokoić potrzeby każdego klienta. Uważamy, że rekomendowanie naszej firmy jest dla nas największym wyróżnieniem, gdyż idą za tym zaufanie i zadowolenie z wykonanej pracy.

Koszty montażu i wymiany okien w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Koszt instalacji i wymiany okien w Trójmieście zależy od wielu czynników. Właściwą pracę możemy rozpocząć dopiero po wstępnym rozpoznaniu i ustaleniu planu działania z klientem. Zawsze wykonujemy dokładne pomiary, dzięki którym z dużą dokładnością możemy przewidzieć termin ukończenia prac oraz cenę usługi. 

Jakie inne usługi instalacyjne świadczymy?

Oferujemy nie tylko montaż i wymianę okien na terenie Trójmiasta i okolic. Nasza firma zajmuje się też kompleksowymi remontami, wraz z założeniem instalacji i wszelkimi pracami wykończeniowymi, takimi jak tynkowanie, malowanie, tapetowanie, kładzenie płytek, paneli, parkietu itd.

Powiązane usługi