Remont łazienki niestety nie należy do najłatwiejszych. Szczególnie jeśli nie mamy doświadczenia w szeroko pojętych pracach wykończeniowych. Jeśli planujesz remont łazienki i chcesz uniknąć niepotrzebnych kłopotów, skontaktuj się z nami! Specjalizujemy się w remontach i wykończeniach łazienek, więc z pewnością będziemy w stanie Ci pomóc.

Nie wiesz jak zabrać się za wykończenie łazienki?

Koniecznie skontaktuj się z nami - z przyjemnością zajmiemy się remontem za Ciebie!

Kompleksowy remont łazienki – czyli właściwie jaki?

W naszej firmie wierzymy, że dobrze wykonywana usługa jest przeprowadzana kompleksowo i profesjonalnie. Dlatego też podczas remontów łazienek zajmujemy się wszystkimi, nawet najdrobniejszymi pracami wykończeniowymi. Dzięki temu nie musisz zaprzątać sobie głowy szukaniem żadnej innej firmy remontowej, gdyż z przyjemnością przeprowadzimy wszystkie zaplanowane przez Ciebie prace. Oczywiście każdy detal jest wykonany przez nas z największą starannością, gdyż wierzymy, że diabeł tkwi w szczegółach! To przecież drobne niedociągnięcia świadczą o jakości usługi, więc eliminujemy je, stawiając na perfekcyjne wykończenie.

Jakie prace wykonujemy podczas remontu łazienek? 

Nie boimy się żadnych wyzwań! Kładziemy instalacje wodno-kanalizacyjne, a także elektryczne. Zajmujemy się w profesjonalny sposób kafelkowaniem, a także montażem białym. Dzięki takim umiejętnościom z łatwością przeprowadzamy remonty, które wyróżniają się nie tylko starannością wykonania, lecz także terminowością i korzystną ceną.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam mówić, że jesteśmy naprawdę dobrzy w tym, co robimy. Jesteśmy przekonani, że zatrudniając nas, uzyskasz kompleksowo i profesjonalnie przeprowadzony remont, dzięki któremu na nowo pokochasz swoją łazienkę!

Czym jest montaż biały?

Biały montaż jest oczywiście ściśle związany z łazienkową armaturą, czyli po prostu wyposażeniem, dzięki któremu możemy w wygodny sposób korzystać z łazienki. Montaż biały obejmuje więc zainstalowanie umywalki, toalety, wanny lub prysznica, a także podobnych urządzeń.

Jest to szczególnie trudny element remontu i wykończenia łazienki, gdyż potrzeba do niego dużej dozy dokładności. Osoba niedoświadczona może zwyczajnie nie poradzić sobie z montażem, co może skutkować przykrymi awariami i ustawicznym zalewaniem łazienki. Dlatego też warto powierzyć tę czynność naszym ekspertom z ekipy remontowej, którzy z pewnością poradzą sobie doskonale. Dzięki temu unikniemy przykrych niespodzianek i będziemy mogli cieszyć się piękną i funkcjonalną łazienką!

Czy warto przeprowadzać remont łazienki na własną rękę?

Stanowczo tego odradzamy. Wykończenie łazienki jest jednym z najbardziej specyficznych typów remontów i wymaga dużo dokładności i doświadczenia w podobnych pracach. W łazience bardzo łatwo jest zepsuć jakiś remontowy szczegół, np. podczas układania płytek lub montażu białego. Niestety bardzo trudno go naprawić, gdyż po zaschnięciu zaprawy lub kleju trzeba skuwać powierzchnię, by móc naprawić usterkę. Jest to czasochłonny proces, którego da się uniknąć, korzystając z pomocy wprawnej ręki doświadczonego fachowca.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Ponad połowa osób remontujących łazienkę samodzielnie jest niezadowolona z efektu końcowego. Na szczęście takich sytuacji da się uniknąć, dzięki zatrudnianiu doświadczonych specjalistów – mówi ekspert z remontnatrojmiasto.pl

Remont łazienki w Trójmieście – cennik

Wierzymy, że na świetną jakość wykonania stać każdego, dlatego nasze ceny są niezwykle przystępne. Z racji szerokiego wachlarza wykonywanych usług, każdą wycenę przeprowadzamy indywidualnie. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, przedstaw nam swój projekt, a na pewno będziemy w stanie oszacować przewidywane koszty danego remontu. 

Na jakim obszarze przeprowadzamy remonty łazienek?

Intensywnie działamy na terenie całego Trójmiasta, a więc w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Oczywiście jeśli nie mieszkasz konkretnie w tych miastach, ale w ich bliskim sąsiedztwie, nic nie szkodzi. Jesteśmy w stanie dostosować się i pokonać niewielkie dystanse, jeśli faktycznie bardzo zależy Ci na współpracy z nami!

Czy remonty łazienek to jedyna usługa remontowa, jaką wykonujemy w Trójmieście? 

Nie! Oprócz tego zajmujemy się remontami domów, mieszkań i biur, a więc kładzeniem gładzi, gruntowaniem, malowaniem ścian i sufitów, układaniem i cyklinowaniem parkietów, a także szeroko pojętymi instalacjami. Każdy projekt to dla nas odrębne wyzwanie, więc stale uczymy się nowych rzeczy i poszerzamy swoje kompetencje!

Powiązane usługi