Gruntowanie jest jedną z podstawowych prac remontowych, dzięki której efekt malowania ścian prezentuje się nieskazitelnie. Zastanawiasz jak profesjonalnie zagruntować ścianę, żeby cieszyć się świetną trwałością i wyglądem farby? Nie przejmuj się takim drobiazgiem – z przyjemnością wykonamy tę pracę za Ciebie!

Nie wiesz, czy Twoja ściana wymaga gruntowania? Spokojnie, nie musisz!

Nasi specjaliści z przyjemnością to ocenią i zajmą się gruntowaniem Twojego domu!

Na czym polega profesjonalne gruntowanie ścian?

Polega oczywiście na przygotowaniu powierzchni ścian i sufitów do pokrycia ich farbą. Nie wszystkie powierzchnie są bowiem odpowiednie do malowania. Na niektórych sama farba po prostu się nie trzyma, a co za tym idzie, szybko się wyciera i nieestetycznie wygląda. Grunt sprawia, że malowana powierzchnia staje się zdecydowanie bardziej przyczepna, a końcowy efekt w 100% trwały i satysfakcjonujący. 

Kiedy gruntowanie jest absolutnie konieczne?

Jeśli na daną powierzchnię nakładamy kolejną warstwę farby, nie ma potrzeby ponownego gruntowania. Jest ono natomiast absolutnie koniecznie, kiedy malujemy ścianę lub sufit pierwszy raz. Powinniśmy zagruntować ścianę pokrytą gładzią lub tynkiem, a także ścianki kartonowo-gipsowe. Proces ten może okazać się szczególnie przydatny również po zdjęciu starej farby, lub usuwaniu z powierzchni ściany plam za pomocą specjalnych preparatów.

Z jakich produktów i narzędzi korzystamy podczas gruntowania?

Stawiamy na pełen profesjonalizm i właśnie przez to pracujemy wyłącznie na sprawdzonych przez nas produktach. Materiał, za który jesteśmy pewni, sprawia, że nie musimy się martwić efektem końcowym, gdyż jesteśmy przekonani, że będzie on na najwyższym poziomie.

Metodę gruntowania dobieramy indywidualnie na potrzeby projektu. Przy dużych powierzchniach preferujemy gruntowanie natryskowe. Przy mniejszych projektach korzystamy z bardziej tradycyjnych metod – wałków malarskich oraz pędzli.

Dlaczego najlepiej powierzyć gruntowanie naszej firmie remontowej?

Gruntowanie jest jedną z tych czynności remontowych, które lepiej powierzyć prawdziwym specjalistom. Diametralnie wpływa na końcowy efekt wykończenia, a dodatkowo wymaga ekspertyzy w celu dobrania odpowiedniej techniki i materiałów.

Właśnie dlatego nie warto ryzykować i samemu próbować zagruntować ścianę. Swoją niedoświadczoną ręką możemy tylko zaszkodzić i stworzyć na gładkiej ścianie mnóstwo nierówności w formie grudek i zacieków.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Na ścianę zagruntowaną przez profesjonalistów można nałożyć bardzo dużą ilość warstw farby bez jakiegokolwiek uszczerbku na jakości. Jeśli jednak gruntowanie zostało przeprowadzone niepoprawnie przez niedoświadczoną osobę, farba po kilku warstwach zacznie się kruszyć i łuszczyć, co bardzo źle się prezentuje i jest trudne do naprawy. Wymaga szlifowania ściany aż do samego gruntu – mówi ekspert z remonty3m.pl

Kto może skorzystać z naszej usługi profesjonalnego gruntowania ścian w Trójmieście?

Swoją ofertę kierujemy tak naprawdę do każdego, kto mieszka w Trójmieście, czyli Gdańsku, Gdyni, Sopocie lub jego okolicach. Realizujemy kompleksowe remonty i wykończenia domów, mieszkań i biur. Wykonujemy także detaliczne prace remontowe, takie jak układanie paneli podłogowych, montaż drzwi wewnętrznych, czy też biały montaż. 

Nie przejmuj się, jeśli pracy, którą chcesz wykonać, nie ma w naszej ofercie. Jesteśmy elastyczni i niestraszne są nam nowe wyzwania. Zadzwoń, a razem z pewnością coś wymyślimy! 

Gruntowanie ścian w Gdańsku, Gdyni i Sopocie – cennik 

Uważamy, że każdy remont jest inny, każdy rządzi się swoimi prawami. Postanowiliśmy więc nie narzucać z góry cennika, tylko ustalać go indywidualnie przed rozpoczęciem prac. Kompleksowa wycena, którą przeprowadzimy w Twoim domu, z pewnością pomoże Ci w podjęciu ostatecznej decyzji w sprawie remontu.

Jakie usługi remontowe wykonujemy poza gruntowaniem ścian?

W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroki wachlarz detalicznych usług remontowych. Należą do nich m.in.: kładzenie gładzi gipsowo-szpachlowych, malowanie i tapetowanie ścian i sufitów, montaż okien i drzwi, montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej oraz gazowej. Pozycji jest oczywiście więcej. Nie boimy się także nowych wyzwań!

Powiązane usługi