Montaż i wymiana drzwi wewnętrznych to dość żmudna i czasochłonna praca remontowa, która wymaga nie tylko specjalistycznego sprzętu, ale też odpowiednich umiejętności. Właśnie z tego powodu nie polecamy samodzielnej próby montażu drzwi wewnętrznych. Źle przymocowane mogą się nie domykać lub odzierać podłogę, a tego z pewnością byśmy nie chcieli. Na szczęście w naszej firmie pracują sami profesjonaliści to, że z przyjemnością pomogą ci w montażu i wymienię drzwi wewnętrznych.

Jeśli szukasz ekipy, która tanio i szybko zamontuje drzwi wewnętrzne, trafiłeś doskonale!

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz darmową wycenę usług

Na czym polega montaż i wymiana drzwi wewnętrznych?

Wymiana drzwi zewnętrznych polega na demontażu starych drzwi, a następnie umocowaniu zupełnie nowych. Montaż drzwi rozpoczyna się od zamontowanie framugi. Ta część prac musi być wykonana niezwykle precyzyjnie, gdyż to od niej zależy czy drzwi będą działać i prezentować się bez zarzutu. Na szczęście nasi doświadczeni pracownicy dysponują sprzętem, które bardzo pomaga im w realizacji Lego zadanie. Na ich Niewątpliwą korzyść gra też liczba podobnych zleceń, które mieliśmy przyjemność wykonywać i z których klienci byli w pełni zadowoleni. 

W jakich pokojach przeprowadzamy usługę wymiany i montażu drzwi wewnętrznych?

Usługa przeprowadzamy we wszystkich pomieszczeniach. Nie straszny nam żaden typ drzwi, dzięki doświadczeniu i opanowaniu najnowszych technik montaży wiemy, że poradzimy sobie doskonale z każdym zadaniem.

Montaż i wymiana drzwi pokojowych

To standardowy rodzaj prac, jaki wykonujemy w ramach montażu i wymiany drzwi wewnętrznych. Zazwyczaj pracujemy z drzwiami wykonanymi z drewna, metalu lub okleiny.

Montaż i wymiana drzwi łazienkowych

Do łazienki można zamontować standardowe drzwi, jednak jeśli szczególnie zależy nam nad odpornością na wilgoć, istnieją modele, których wykończenie jest specjalnie przystosowane do częstego kontaktu z wodą. Dłużej zachowują one nienaganny wygląd i mają trwalszą powłokę.

Montaż i wymiana drzwi balkonowych i tarasowych

Drzwi balkonowe lub tarasowe zazwyczaj wiążą się z montażem i wymianą okien, ponieważ są wykonane identyczną metodą i z takich samych materiałów. Zazwyczaj przeszklone drzwi tarasowe należy montować niezwykle precyzyjnie, gdyż nieszczelne mogą być powodem szybkiej utraty ciepła z pomieszczenia, a tego z pewnością byśmy nie chcieli. 

Montaż i wymiana drzwi z ościeżnicą

Drzwi z ościeżnicą to, innymi słowy, drzwi montowane z dość szeroką futryną, która stanowi doskonały element wykończeniowy, a zarazem dekoracyjny pomieszczenia.

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Montaż drzwi nie jest najłatwiejszą czynnością remontową. Futryny muszą być dopasowane tak naprawdę do 1 mm, by wszystko działało, jak należy, tzn. żeby drzwi gładko się zamykały i otwierały – mówi ekspert z remonty na trójmiasto.pl

Do kogo kierujemy swoją ofertę montażu i wymiany drzwi wewnętrznych?

Do wszystkich osób, które mieszkają w Gdańsku Sopocie, Gdyni lub najbliższych okolicach. Przeważnie działamy w samym Trójmieście, jednak przy odrobinę mniej napiętym grafiku możemy również dojechać do klientów mieszkających w najbliższych miejscowościach. Najlepiej skontaktuj się z nami telefonicznie, a dogadamy kwestię dojazdu. Poinformujemy Cię także o szacunkowych kosztach remontu, dzięki czemu będziesz mógł łatwiej podjąć ostateczną decyzję.

Opinie klientów z Trójmiasta zadowolonych z usługi montażu i wymiany drzwi wewnętrznych 

Szczycimy się tym, że ponad połowę zleceń wykonujemy z polecenia. Bardzo nas to cieszy, gdyż świadczy o zadowoleniu klientów i o zaufaniu, jakie do nas mają. Wszak polecając nasze usługi rodzinie i przyjaciołom muszą być przekonani, że i tym razem nie zawiedziemy i pokażemy się z jak najlepszej strony.

Szybki i tani montaż i wymiana drzwi wewnętrznych w Gdańsku Gdyni Sopocie – cennik

Nie mamy jednego, z góry ustalonego cennika, gdyż uważamy, że każdy remont jest zupełnie inny. Jesteśmy otwarci na indywidualne ustalenia i negocjacje, ponieważ zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu i satysfakcji klientów.

Jakie usługi oprócz montażu i wymiany drzwi wewnętrznych wykonuje nasza firma na terenie Trójmiasta?

Oprócz montażu i wymiany drzwi wewnętrznych wykonujemy szereg remontowych prac detalicznych, takich jak: układanie paneli podłogowych, cyklinowanie, malowanie i tapetowanie ścian i sufitów, montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej i gazowej, a także wiele innych. 

Powiązane usługi